Про це заявила глава Міністерства юстиції Грузії Тея Цулукіані. За її словами видача грузинського екс-президента — це не політичний, а «правовий та слідчо-прокурорський процес».

Грузія сподівається, що, як тільки Міхеіл Саакашвілі повернеться до України, Київ зможе розпочати процес його екстрадиції.

Про це заявила глава Міністерства юстиції Грузії Тея Цулукіані в ефірі каналу Imedi.

За її словами видача грузинського екс-президента — це не політичний, а «правовий та слідчо-прокурорський процес».

«Ми повинні розуміти одне, що коли вимагаєш екстрадиції, держава, до якої звертаєшся, або задовольнить вимогу або ні. У квітні 2015 року українська сторона відповіла, що не може видати Саакашвілі, оскільки вважає це переслідування не виключно правовим. Мабуть, сьогодні вони змінили позицію. Як тільки Саакашвілі повернеться до України, Київ зможе почати процес екстрадиції», — сказала Цулукіані.

Нагадаємо, що Грузія двічі зверталася до України з приводу екстрадиції Саакашвілі.

Однак, під час брифінгу у Тбілісі 18 липня, Порошенко заявив, що Україна не отримувала від влади Грузії вимог про екстрадицію Міхеіла Саакашвілі.

Зазначимо, що проти екс-президента країни Саакашвілі в Грузії порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням у розтраті держкоштів і перевищенні службових повноважень. 

Раніше Порошенко заявив, що Україна не має наміру розслідувати діяльність Саакашвілі.

Саакашвілі заявив про відставку з поста голови Одеської ОДА 7 листопада 2016 року.

26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства.

З офіційної інформації — лише повідомлення Державної міграційної служби: громадянство Саакашвілі припинили тому, що він подав неправдиву інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile