Бразилія обійшла Велику Британію та посіла друге місце за кількістю померлих від ускладнень, спричинених COVID-19, у світі.

Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

За останніми даними, у Бразилії 828 810 підтверджених випадків коронавірусу. З них 41 828 людей померли від ускладнень та понад 400 тисяч пацієнтів одужали.

На першому місці за кількістю померлих від коронавірусного захворювання США. Там 114 669 летальних випадків. На третьому місці — Велика Британія з 41 566 летальними випадками.

Нагадаємо, у Бразилії вирішили повідомляти лише про нові випадки та летальні випадки коронавірусу, які сталися протягом 24 годин, не наводячи загальної кількості інфікованих, померлих та тих, хто одужав.

Згодом Верховний суд зобов’язав уряд країни відновити публікацію статистики щодо кількості хворих, одужалих і померлих від коронавірусної хвороби.

До цього президент Болсонару публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в намаганні скористатися епідемією та усунути його з посади.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували рекордну кількість нових випадків — 753. Загалом в Україні коронавірус виявили у 30 507 людей, з них 13 976 пацієнти одужали, а 880 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: