Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вибачився перед Консервативною партією за те, що не дотримався обіцянки й не вивів Британію з Європейського Союзу до 31 жовтня.

Про це він сказав в інтерв'ю Sky News.

Прем'єр назвав нове відтермінування Brexit «глибоким жалем». Він також сказав, що розчарований тим, що не зміг здійснити Brexit до кінця жовтня.

Джонсон закликав підтримати консерваторів на дострокових виборах 12 грудня. За його словами, якщо вони здобудуть більшість, Британія вийде з ЄС відповідно до договору, який прем'єр підписав з ЄС 17 жовтня.

22 жовтня закон про вихід Британії з ЄС пройшов друге читання, але британські депутати відмовилися розглядати його за скороченою процедурою. На сьогодні відомо, що уряд Великої Британії не виноситиме закон про Brexit на повторний розгляд парламенту наступного тижня.

29 жовтня Палата громад Великої Британії проголосувала за проведення дострокових парламентських виборів 12 грудня.

23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: