Британський парламент може не підтримати проект постанови про вихід країни зі спільного митного простору з Євросоюзом.

Британський парламент може не підтримати проект постанови про вихід країни зі спільного митного простору з Євросоюзом.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела в британському парламенті.

В уряді Терези Мей вихід з митного союзу з ЄС вважають однією з основних економічних причин Brexit.

«Ми маємо відновити контроль над торгівлею — це означає вихід з протекціоністського митного союзу», — повідомив міністр навколишнього середовища Британії Майкл Гов, який є одним з найбільших прихильників виходу з ЄС в британському уряді.

В той же час, наближені до прем’єрки Британії особи зазначають, що Терезу Мей можуть змусити залишити в силі угоду про спільний митний простір з ЄС.

Як зазначає Bloomberg, угода про митний союз з ЄС не дозволяє Британії самостійно змінювати підходи до торгівлі з рештою країн світу, зокрема зі Сполученими Штатами та Австралією.

Раніше повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Зазначену суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Раніше голова Європейської Ради Дональд Туск надіслав лідерам країн-членів ЄС стратегію взаємовідносин з Британією, яку планувалося затвердити в березні.

Наприкінці лютого Єврокомісія оприлюднила проект угоди щодо Brexit. Згідно з ним, Британія має остаточно вийти з ЄС 30 березня 2019 року.

У Британії запропонували відтермінувати остаточний вихід з ЄС через затягування переговорного процесу.

Крім цього, на переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період до 2020 року.

Раніше повідомлялося, що після виходу Британії з ЄС паспорти громадян країни буде друкувати голландська компанія Gemalto N.V.

Поділитись: