Світ

Британська газета The Times вибачилась за карту Росії з Кримом

11 червня, 2018 17:39
Світ/Британська газета The Times вибачилась за карту Росії з Кримом
Зберегти
Вигляд
Британське видання The Times вибачилось за публікацію карти Росії з анексованим Кримським півостровом.

Британське видання The Times вибачилось за публікацію карти Росії з анексованим Кримським півостровом.

«У суботньому додатку до статті щодо Чемпіонату світу ми помилково позначили Крим частиною Росії. Переважна більшість держав (в тому числі й Британія) не визнають російську анексію українського Криму у 2014 році, а також засудили її як таку, що суперечить міжнародному праву. Ми просимо вибачення за цю помилку», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, британське видання The Times опублікувало карту Росії, віднісши до РФ анексований Кримський півострів. Посольство України в Британії закликало виправити помилку.

Нагадаємо, у травні в Івано-Франківську активісти виявили у відділені «Укрпошти» календар до Чемпіонату світу з футболу-2018, на карті якого Крим був позначений як частина Росії.

Нагадаємо, що телеканал «UA: Перший», що входить до Національної суспільної телерадіокомпанії, ввечері 16 березня помилково показав карту України без Криму.

Пізніше повідомлялося, що телеканал СТБ показав у ефірі карту України без Криму. За два дні телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти  без окупованого півострова «неприпустимою помилкою».

Після цього інциденту СТБ звільнив режисера монтажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.

Пов`язані новини