Частину команди з грецького лайнера El Venizalos, де є українці та виявили коронавірус, переводять на карантин. До грецького готелю відправлять тих, хто має негативний результат тесту на коронавірус.

Про це hromadske розповіла одна з українок, яка перебуває на борту лайнера в порту Пірея.

«Нам не повідомили, чи ми хворі, взагалі нічого. Ми тільки з новин знаємо, що здорових планували поселити в готелі ― що це дійсно так я дізналася вже від тих, хто поїхав до готелю раніше», ― анонімно розповідає одна з українок, що чекає на поселення на карантин. 

Нагадаємо, лайнер El Venizalos мав рейс до Іспанії, та через спалах коронавірусу в країні змушений був зупинитися в порту міста Пірей, що в Греції. На борту перебувають близько 80 українців та українок.  

Українка розповідала hromadske, що відбувається на лайнері та про те, що людям не повідомляють, чи є на судні інфіковані.

Пасажирів на судні немає ― лайнер з командою вирушив з Туреччини 8 березня. Корабель мусив піти до іспанського порту Кадіс, де на борт зайшли б пасажири ― портові будівельники, що ремонтували круїзний лайнер і жили б на борту El Venizelos, як у готелі, наступні півтора місяця.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні 1096 пацієнтів із коронавірусом. Загалом 28 пацієнтів померли та 23 одужали.

У світі зафіксували 1 млн 99 тисяч 960 пацієнтів із коронавірусом, з них одужали — 228 975, а померли — 59 197 людей. В Італії відомо про 119 827 інфікованих.

Поділитись: