В Ірландії тимчасово закриють школи, виші та інші громадські установи до 29 березня у зв’язку зі спалахом нового коронавірусу SARS-CoV-2.

Як передає The Irish Times, про це в середу, 12 березня, заявив прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар.

Рішення набуває чинності о 18:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом). Зокрема, закриють школи, виші, дитячі садки та культурні установи.

Окрім того, в Ірландії тимчасово заборонять зібрання людей: понад 100 осіб у приміщеннях і понад 500 — на відкритому повітрі.

При цьому в Ірландії не закриватимуть крамниці, кафе та ресторани. Громадський транспорт, за словами Варадкара, продовжить роботу у звичному режимі.

Водночас, як зазначає The Irish Times, ірландський прем’єр не прокоментував рішення США заборонити на 30 днів в’їзд із країн Шенгенської зони (Ірландія до неї не входить, але є членом ЄС).

У самій Ірландії станом на 12 березня зафіксовано 43 інфікованих SARS-CoV-2, одна людина померла.

Нагадаємо, раніше в іншій європейській країні Італії уряд через коронавірус запровадив обмеження на території усієї країни.

Так, пересуватися всередині Італії можна буде лише з поважної причини — на роботу, через стан здоров’я або у зв'язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання.

А нещодавно у зв’язку з поширенням коронавірусу прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте розпорядився закрити всі ресторани, бари та магазини, за винятком продуктових та аптек.

За останніми даними, кількість інфікованих SARS-Cov-2 у світі складає 126 932. Більшість випадків інфікування, 80 932, зафіксували на материковому Китаї. Швидко продовжує зростати кількість інфікованих в Італії — до 12 462 та Ірані — до 9 000.

У Південній Кореї наразі 7 755 людей інфікувалися, однак жодного випадку за останню добу.

Від пов'язаних із новим коронавірусом захворювань у світі померли 4 637 людей. Водночас одужали 68 265 інфікованих.

Поділитись: