У США 17 штатів, а також округ Колумбія, подали в суд позови проти адміністрації президента Дональда Трампа через примусовий поділ родин мігрантів.

У США 17 штатів, а також округ Колумбія, подали в суд позови проти адміністрації президента Дональда Трампа через примусовий поділ родин мігрантів.

Про це повідомляє Reuters.

«У позові, поданому в окружний суд США у Сіетлі, указ Трампа від 20 червня про нерозлучення сімей нелегалів названий «ілюзорним», —  йдеться у повідомленні.

Також заявляється про неконституційність політики Трампа, оскільки вона «вмотивована ворожістю і бажанням заподіяти шкоду  іммігрантам, які прибувають з Латинської Америки».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чому у США розділяють сім’ї?

Міністерство внутрішньої безпеки США повідомило, що 522 дітини нелегальних мігрантів возз'єдналися зі своїми батьками на кордоні країни. 

Повідомлялося, що у Пентагоні готують спеціальні центри на військових базах, щоб розмістити в них 20 тисяч дітей-мігрантів. 

Нагадаємо, президент Дональд Трамп підписав указ, який скасовує  розділення сімей нелегальний мігрантів до США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меланія Трамп відвідала дітей мігрантів у куртці з написом «Мені байдуже. А вам?»

Він пообіцяв вжити заходів, щоб припинити політику розділення сімей нелегальних мігрантів, аби «зберегти сім'ї разом».

До цього колишня перша леді США Лора Буш засудила політику  чинної влади, яка «розбиває сім'ї мігрантів».

З критикою дискримінаційної політики, але не свого чоловіка, виступила також перша леді США, дружина Трампа, Меланія Трамп.

Поділитись: