У зв’язку зі спалахом коронавірусу у Володимирі-Волинському на в’їздах та виїздах з міста 12 червня облаштують цілодобові пости, які контролюватимуть пересування мешканців.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

«Із 12 червня на в’їздах-виїздах з Володимира-Волинського облаштують пости, які контролюватимуть міграцію між містами. Таке рішення прийняла 10 червня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, враховуючи оцінку поточної епідемічної ситуації та рішення Волинської регіональної комісії ТЕБ та НС», — інформують у міськраді.

Передусім йдеться про контроль пересування ймовірних хворих, які будуть самостійно або за допомогою інших людей в’їжджати до міста або виїжджати з нього.

Чергові на контрольно-пропускних пунктах зобов’язані будуть проводити дистанційне вимірювання температури водіїв та пасажирів. Якщо виявлятимуть людей із симптомами ГРВІ, викликатимуть мобільну медичну бригаду для забору матеріалу для подальшого лабораторного обстеження на наявність коронавірусної хвороби.

«Пункти функціонуватимуть цілодобово. До роботи будуть залучені поліцейські, медики, працівники ДСНС», — додають у міськраді.

За останню добу у Володимир-Волинському та районі за минулу добу виявили 43 нові випадки захворювання на коронавірус. Загалом зареєстрували 140 випадків, 22 з яких вже одужали, а 2 — померли від ускладнень.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Умови для пом'якшення карантину такі:

  • загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менше ніж 12 людей на 100 тисяч населення;
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: