Фото:

Janesko/Planet Minecraft

Ґеймер із Чехії під ніком Janisko почав створювати в грі Minecraft копію Чорнобильської атомної електростанції після вибуху. Наразі проєкт «Chernobyl Universe», за його словами, готовий на 5%, але в нього вже можна грати.

Карту Janisko виклав у відкритий доступ на портал Planet Minecraft. За його словами, він працює над проєктом уже протягом двох років.

«Я готую дуже детальний проєкт, який має за першочергову мету відтворення справжньої Чорнобильської зони», — зазначив ґеймер.

У готовому проєкті буде присутня не лише будівля Чорнобильської АЕС, саркофаг і прилеглі околиці, а й білоруська та навіть польська території, які постраждали від аварії 1986 року. У роботі Janesko користується інтернет-джерелами, зокрема Google Maps.

Ґеймер планує завершити роботу над проєктом до 2023 року і просить усіх охочих допомогти йому з інформацією, якщо вона в них є.

Minecraft — це одна з найуспішніших відеоігор у світі, в яку щомісяця грають близько 145 мільйонів людей. У ній можна створювати цілі світи з блоків різної форми.

Поділитись: