Перший приватний пілотований космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска, на якому 30 травня двоє астронавтів вирушили у космос, успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією.

Цю подію транслювало NASA.

До МКС на Crew Dragon прилетіли двоє досвідчених американських астронавтів: 49-річний Роберт Бенкен й 53-річний Дуґлас Герлі. Надалі вони працюватимуть в американському сегменті станції.

Зістикування відбулося о 17:17 за київським часом. На 19:45 заплановане відкриття люку між МКС та Crew Dragon.

Crew Dragon пристикувала до МКС автоматична система. Водночас астронавти під час зближення зі станцією протестували систему ручного управління кораблем.

Раніше SpaceX створила онлайн-симулятор для браузера, у якому кожен може відчути себе космонавтом і спробувати пристикувати космічний корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Напередодні космічний корабель Crew Dragon, який збудувала компанія SpaceX Ілона Маска, успішно вирушив у космос із Космічного центру імені Кеннеді, що в штаті Флорида. Вперше в історії астронавти полетіли в космос на кораблі, збудованому приватною компанією.

Зазначимо, відправити у космос астронавтів Роберта Бенкена й Дуґласа Герлі мали 27 травня, але через погоду запуск перенесли.

Поділитись: