Глава Facebook Марк Цукерберг анонсував редизайн сайту і додатку, а також запуск месенджера для робочого столу на ПК. Про це глава компанії під час відкриття конференції для розробників F8.

Зразки нового дизайну соцмережі Facebook також показала у Twitter. Повідомляється, що редизайн проведуть в найближчі кілька місяців.

Як помітно на зображенні, після редизайну на сайті та у додатку Facebook зникне традиційна синя «шапка» вгорі. У новому дизайні, який отримав назву FB5, увага акцентується на групах (Groups), які компанія вважає «найбільш значущою функцією соцмережі».

Фото:

Facebook

Вкладка з групами займатиме чільне місце у правому верхньому куті, новини груп відображатимуться відповідно до особистих уподобань користувачів.

Крім цього, користувачам стане легше знаходити групи, який збігаються з їх інтересами.

Крім того, Facebook запустить поліпшену версію додатку Messenger, у якому також змінять дизайн та зменшать його об'єм.

Фото:

Facebook

Facebook також планує запустити Messenger для робочого столу, який можна буде використовувати в операційних системах Windows і MacOs.

Раніше Facebook дозволив видаляти надіслані повідомлення в Messenger. Також раніше повідомлялось, що Facebook отримав списки контактів майже 1,5 мільйонів користувачів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile