У компанії Facebook повідомили, що з 2016 року при верифікації акаунтів адміністрація соцмережі отримала списки контактів близько 1,5 млн користувачів.

Як повідомляє Business Insider, у компанії уточнили, що ці дані нікому не передавалися і Facebook їх видаляє.

Так, проблему виявили під час перевірки процедури верифікації, — для підтвердження акаунтів соцмережа запитувала у деяких користувачів паролі від електронної пошти і пропонувала добровільно завантажити контакти.

Водночас, у Facebook наголосили, що сповістять про проблему користувачів, чиї дані були завантажені.

Нагадаємо, у березні прокуратура США розпочала кримінальне розслідування щодо договорів, укладених Facebook Inc з деякими з найбільших світових технологічних компаній.

асновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг оголосив про новий вектор розвитку компанії, який базується на захисті персональних даних користувачів.

Раніше в парламенті Великої Британії звинуватили Facebook у продажі особистих даних користувачів.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

Крім того, Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації. В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

Поділитись: