Центральною виборчою комісією України в одномандатному виборчому окрузі № 50 народним депутатом України визнаний представник політичної партії «Опозиційний блок» Руслан Валерійович Требушкін.

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

«На підставі протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 50 Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в ОВО № 50, визнавши обраним народним депутатом України Требушкіна Р.В.», — ідеться у повідомленні.

ЦВК прийняла постанову «Про факти порушення виборчих прав в одномандатному виборчому окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019».

«Виявлені Комісією обставини можуть свідчити про підробку виборчих документів, незаконне знищення виборчої документації, ухилення членів виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин, що відповідно до Кримінального кодексу України є кримінальним правопорушенням», — пояснили у ЦВК.

ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові обставин порушення законодавства України на виборах в одномандатному виборчому окрузі № 50.

Раніше повідомлялось, що Центральна виборча комісія відібрала повноваження у окружної комісії №50 і самостійно встановлюватиме результати виборів на окрузі у Покровську на Донеччині. 3-го серпня авіація міністерства внутрішніх справ України доставила членів ЦВК до проблемного виборчого округу № 50 у Покровську Донецької області.

23 липня у Покровську на Донеччині сталися сутички біля окружної комісії №50 після того, як спостерігачі зафіксували розбіжності у протоколах.

До будівлі ОВК принесли шини і вимагають чесного підрахунку голосів. Поліція направила туди додаткові сили, а надвечір 23 липня до Покровська прилетів гелікоптер зі спецпризначенцями.

2 серпня поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження щодо членів окружної виборчої комісії, які не перерахували голоси на трьох дільницях 50 округу. У то же день у Покровську напали на знімальну групу місцевого телеканалу «Капрі». Нападники — невідомі чоловіки і політтехнолог кандидата у народні депутати, мера Покровська Руслана Трєбушкіна.

Поділитись: