Центральна виборча комісія встановила офіційні результати проміжних виборів народного депутата Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 179 та визнала обраною народною депутаткою ексголову Харківської ОДА Юлію Світличну.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

«За неї проголосували 30 194 виборці, що становить майже 77,55 % від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні», — йдеться у повідомленні.

Після опублікування відповідного протоколу Світлична повинна у 20-денний термін подати до Центрвиборчкому необхідні документи для її реєстрації народним депутатом.

Юлія Світлична народилась 1984 року. 

Очолювала громадську організацію «Єдність та розвиток», проживає в місті Харкові, безпартійна, самовисуванка.

Раніше чиновниця подала електронну декларацію, у якій було вказано, що вона претендує на посаду заступниці секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Нагадаємо, у Харківській області 15 березня відбулися довибори народного депутата Верховної Ради України у 179 одномандатному виборчому окрузі.

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата від фракції «Слуга Народу» від 179 виборчого округу Олексія Кучера.

Кучер виграв вибори в Раду як кандидат від партії «Слуга Народу» в одномандатному окрузі № 179 у Харківській області з найкращим результатом серед мажоритарників у цьому регіоні — 50,71%.

Поділитись: