На низці дільниць 179 округу на Харківщині, де відбуваються довибори до Верховної Ради України, спостерігачі від громадських організацій зафіксували порушення.

Як повідомляє Комітет виборців України не деяких дільницях діяли провокатори.

«На низці дільниць присутні особи, які діють з провокаційною метою, сіючи паніку щодо коронавірусу. Так, на дільницю №631020 прийшли молоді люди, які не представились, однак робили зауваження членам ДВК щодо відсутності на них масок», — йдеться в повідомленні.

Крім того, на території ринку в Краснограді «невстановлені особи пояснюють виборцям, що в країні карантин, і вибори в окрузі скасовано».

Також КВУ фіксує незначні організаційні проблеми в окрузі: зокрема, неналежну організацію документообігу між ОВК та ДВК (дільниці №№ 631042, 631000) та недостатню кількість скриньок.

Своєю чергою, громадська мережа «ОПОРА» поінформувала, що станом на 12 годину було зафіксовано випадки видачі бюлетенів одним членом комісії, спроби заздалегідь заповнити виборчу документацію, наявність агітаційних матеріалів у невідведених для агітації місцях у день голосування.

Нагадаємо, у Харківській області 15 березня почалися довибори народного депутата Верховної Ради України у 179 одномандатному виборчому окрузі.

Верховна Рада достроково припинила повноваження народних депутатів від фракції «Слуга Народу» Олександра Кубракова та Олексія Кучера. За такі рішення проголосували 329 і 338 депутатів відповідно.

Кучер виграв вибори в Раду як кандидат від партії «Слуга Народу» в одномандатному окрузі № 179 у Харківській області з найкращим результатом серед мажоритарників у цьому регіоні — 50,71%.

Найближчі конкуренти — голова обласної ради Харкова Сергій Чернов, який балотувався від «Опозиційного блоку» (17,25% голосів) і самовисуванець Анатолій Гіршфельд, якого обирали в цьому окрузі у восьме як самовисуванця.

У Раді Олексій Кучер очолив підкомітет з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету з питань правової політики.

6 грудня у фракції «Слуга Народу» з’явився новий член: 136-ий номер зі списку президентської партії Сергій Мандзій склав присягу народного депутата України.

Поділитись: