У Харківській області 15 березня почалися довибори народного депутата Верховної Ради України у 179 одномандатному виборчому окрузі.

Про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії.

Так, до виборчого бюлетеня включили 37 кандидатів, з яких 27 є висуванцями політичних партій, а 10 самовисуванцями.

Своєю чергою, Громадянська мережа «ОПОРА» повідомляє, що всі 189 дільничних виборчих комісій відкрилися вчасно.

Нагадаємо, Верховна Рада достроково припинила повноваження народних депутатів від фракції «Слуга Народу» Олександра Кубракова та Олексія Кучера. За такі рішення проголосували 329 і 338 депутатів відповідно.

Кучер виграв вибори в Раду як кандидат від партії «Слуга Народу» в одномандатному окрузі № 179 у Харківській області з найкращим результатом серед мажоритарників у цьому регіоні — 50,71%.

Найближчі конкуренти — голова обласної ради Харкова Сергій Чернов, який балотувався від «Опозиційного блоку» (17,25% голосів) і самовисуванець Анатолій Гіршфельд, якого обирали в цьому окрузі у восьме як самовисуванця.

У Раді Олексій Кучер очолив підкомітет з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету з питань правової політики.

6 грудня у фракції «Слуга Народу» з’явився новий член: 136-ий номер зі списку президентської партії Сергій Мандзій склав присягу народного депутата України.

Поділитись: