Війна

Дату та формулу обміну заручників на Донбасі визначать 4 травня— представник РФ

27 квітня, 2018 17:30
Війна/Дату та формулу обміну заручників на Донбасі визначать 4 травня— представник РФ
Зберегти
Вигляд
У Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи 4 травня визначать дату та формулу обміну заручників на Донбасі.

У Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи 4 травня визначать дату та формулу обміну заручників на Донбасі.

Про це заявив представник Росії у Тристоронній контактній групі з питань врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов, передає «Интерфакс».

«Поки конкретики немає. Сторони готують свої пропозиції. Приблизно кількість затриманих в пропорції один до п'яти (один переданий українець з боку бойовиків та п’ять бойовиків з української сторони –ред.). Я думаю, що найближчим часом буде чергова можливість великого обміну», — сказав Гризлов.

Він додав, що обмін буде відбуватися покроково.

«Не йдеться про обмін у форматі «всіх на всіх». Обмін буде знову проходити за списками. Контактній групі належить визначити точну кількість людей з кожного боку, а профільній підгрупі — представити списки», — сказав представник Росії у ТКГ.

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

Пов`язані новини