Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки в будинку народної депутатки 8-го скликання Тетяни Чорновол.

«Приїхав до мене спецназ ДБР по справі Майдану... Антимайдан в дії», — написала вона у Facebook.

«ДБР зараз обшукує будинок Тетяни Чорновол. Тетяна живе під Києвом у батьківському будинку з двома дітьми. Обшукують Таню у справі Майдану. Вони тоді її не добили – хочуть зараз. Звичайно, це потрібно робити о 6-й ранку. Шукають штани і шолом, у яких вона на Майдані ходила», — написав чинний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький.

Чорновол також оприлюднила ухвалу Печерського райсуду Києва, якою санкціоновані слідчі дії щодо неї. Справа стосується начебто ініційованого ексдепутаткою підпалу офісу «Партії регіонів» у лютому 2014 року — під час масових розстрілів активістів на Майдані. Зокрема в ухвалі зазначено, що Чорновол разом з іншими людьми причетна до смерті Володимира Захарова (1948 р.н.).

Під час пожежі 18 лютого 2014 року 65-річний співробітник офісу «Партії регіонів» Володимир Захаров не вийшов з будівлі, а пішов у кабінет наверх. Там він помер, отруївшись чадним газом.

Поділитись: