Слідчі Державного бюро розслідувань провели 4 слідчі експерименти у провадженні щодо організації умисних вбивств та заподіянні вогнепальних тілесних ушкоджень учасникам акцій протесту під час Революції гідності, зокрема у період 18-20 лютого 2014 року.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Повідомляється, що слідчі експерименти проводились на вулицях Інститутській, Шовковичній та майдані Незалежності у місті Києві.

До проведення експериментів залучили спеціалістів експертних установ у галузі балістики, судової медицини та геодезії.

У ДБР поінформували, що слідчі отримали додаткову інформацію про місце розташування правоохоронців, які застосовували відносно учасників акцій протесту вогнепальну зброю та спецзасоби 18-20 лютого 2014 року.

«Отримані результати будуть використані під час проведення комплексних балістичних, вибухотехнічних та судово-медичних експертиз спеціалістами Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та Київського міського клінічного бюро судово-медичних експертиз», — йдеться в повідомленні.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику Справу Майдану, яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 97 людей (84 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: