Представники Державного бюро розслідувань прийшли з обшуки на концерн Укроборонпром та на підприємства, що входять до його складу.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у Telegram.

«Всі слідчі дії, які там відбуваються, санкціоновані. Відбуваються вони в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Правління Національного банку України у 2016 році», — написав Труба.

За його словами, слідчі вилучають документи та інші речі, що можуть бути доказами. Він додав, що тиску з боку ДБР та перешкод зі сторони Укроборонпрому наразі немає.

«Слідчі безперешкодно були допущені в усі приміщення Концерну та підприємств-учасників, їм надається доступ до всієї наявної на підприємствах документації в робочому режимі», — написав у Telegram колишній депутат Мустафа Найєм.

За його словами, керівництво Укроборонпрому буде сприяти будь-яким санкціонованим слідчим діям.

Нагадаємо, 30 серпня Володимир Зеленський призначив колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром».

11 липня Айварас Абромавічус став головою наглядової ради Укроборонпрому. Його ввели до наглядової ради Укроборонпрому указом президента 12 червня 2019 року.

У червні уряд виділив на проведення аудиту Укроборонпрому 32,5 мільйона гривень.

Поділитись: