Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк пропонує зробити акціонером Укроборонпрому Міністерство оборони, що зокрема забезпечить «зв’язок із президентом».

Про це Данилюк заявив в інтерв’ю «Радіо свобода».

На його думку, Кабмін не може бути акціонером концерну Укроборонпром.

«Якесь одне з міністерств має бути акціонером. Міністерство оборони — це оптимальний варіант, який ми проговорили. Цей варіант також і забезпечує відповідний зв’язок із президентом», — сказав секретар РНБО.

Також він пообіцяв серйозну оптимізацію Укроборонпрому, зокрема ліквідацію низки підприємств.

«Є державні підприємства, врешті-решт що не працює — треба ліквідувати, але те, що залишиться, і буде кістяком нового Укроборонпрому», — пояснив Данилюк.

Секретар РНБО наголошує — державний концерн, як і будь-якій бізнес, повинен ефективно працювати.

«Найбільш правильна модель — перетворити це в холдинг, де чітко продумана система управління: є наглядова рада, чіткі процедури — як призначається керівництво, як оцінюєтеся його робота, аудит, закупівлі. Тобто все це має бути як в нормальному бізнесі побудовано за чіткими правилами. Саме таку трансформацію ми зараз і хочемо робити», — резюмував Данилюк.

Раніше стало відомо, що гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавічус ініціював службове розслідування, щоби перевірити законність дій свого попередника Павла Букіна.

Також нещодавно для Укроборонпрому обрали аудитора.

Поділитись: