Гендиректор концерну Укроборонпром Айварас Абромавічус ініціював службове розслідування, щоби перевірити законність дій свого попередника Павла Букіна.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

Це рішення є відповіддю на розслідування журналістів Bihus.Info, за даними яких, Букін перед звільненням змінив статус держпідприємства Укрспецекспорт, що обмежило повноваження Укроборонпрому з управління підприємствами-спецекспортерами.

Абромавічус зазначив, що у його команди була інформація про ці дії Букіна ще до призначення в Укроборонпром.

«Як тільки ми отримали повноваження, одразу почали заходи по виправленню цих змін. На даний момент ситуація на підприємствах-спецекспортерах під повним контролем Концерну», — цитує прес-служба очільника Укроборонпрому.

Він додав, якщо під час службового розслідування виявлять порушення, то про це повідомлять у правоохоронні органи.

Раніше стало відомо, що для Укроборонпрому обрали аудитора.

Нагадаємо:

  • 16 березня п’ятий президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення його прозорості, яке передбачає аудит і ревізію діяльності концерну Укроборонпром із залученням експертів країн-партнерів.

З чого все почалося:

  • Програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син тодішнього заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом п’ятого президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Порошенко звільнив Гладковського, а на його місце поставив першого заступника командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ та екс-кандидата у президенти Кривоноса.

Поділитись: