Державне бюро розслідувань розслідує можливі факти організації незаконного переправлення через державний кордон України 5-го президента України Петра Порошенка.

Про це ідеться на сторінці ДБР у соцмережі Facebook. Джерела Громадського уточнили, що йдеться про відпочинок Петра Порошенка на Мальдівах.

«Слідчі ДБР перевірять інформацію щодо організації колишнім Президентом України незаконного переправлення через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів», — повідомили у відомстві.

Досудове розслідування розпочато за ознаками кримінальних злочинів передбачених: ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.1 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа ) Кримінального кодексу України.

На початку 2018-го року під час неафішованого різдвяного відпочинку на Мальдівах 5 президент Петро Порошенко орендував окремий острів. Прес-служба Порошенка наголошувала, що президент зустрічав Новий рік вдома, а потім відвідав «з метою короткого відпочинку» Мальдівські острови. Повідомлялось, що відпочинок за кордоном президент оплачував за власний кошт і це буде відображено в його декларації. 

Водночас журналісти програми «Схеми» виявили, що президент намагався приховати свою поїздку. Зокрема, за даними журналістів, родина Порошенка літала під чужими іменами. 

Поділитись: