У Державному бюро розслідувань немає жодного провадження, яке б стосувалося діяльності телеканалу «Прямий», його редакційної політики, сплати податків телеканалом, роботи журналістів.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram-каналі відповідаючи на закиди п’ятого президента України Петра Порошенка про «рейдерське захоплення телеканалу «Прямий».

Труба запевнив, що в ДБР немає жодного провадження, яке б стосувалося діяльності телеканалу, його редакційної політики, сплати податків, роботи журналістів.

«У нас є провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу цього телеканалу Володимиру Макеєнку. Різниця, здається, очевидна», — пояснив директор ДБР.

Він також зазначив, що слідчі дії у рамках провадження «не перешкоджають діяльності журналістів, і такого ніколи не буде відбуватися».

Раніше лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко заявив, що його допит як свідка у справі про можливе ухиляння від сплати податків при купівлі каналу «Прямий» є тиском на журналістів та спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого, на думку п'ятого президента України, є Андрій Портнов.

Як відомо, нині Порошенко приходив на допит у межах кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий». 

У ДБР Громадському повідомили, що Порошенко фігурує у 12 кримінальних провадженнях. Як зазначив генпрокурор Юрій Луценко, Порошенко проходить у всіх справах як свідок, підозр йому не вручали.

Поділитись: