П’ятому президентові України Петру Порошенку не вручали підозр у жодній відкритій кримінальній справі, в кожній із них він є свідком.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко в етері «Радіо НВ».

«Чи є до нього питання у правоохоронних органів? Є. Чи є серед них безглузді? Маса. Можу сказати лише одне: на цей момент Петро Порошенко, п’ятий президент України, є свідком у всіх справах. Жодної підозри йому в установленому порядку не вручено», – сказав Луценко.

25 липня Порошенко прийшов на допит у ДБР у справі про продаж заводу «Кузня на Рибальському». Після допиту Порошенка у ДБР на нього намагались напасти.

Раніше стало відомо, що Порошенко продає завод «Кузня на Рибальському» олігарху Сергію Тігіпку.

За інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6 тисяч квадратних метрів.

20 червня повідомлялося, що Держбюро розслідувань за позовом Андрія Портнова проти Порошенка викликало Тігіпка і власника каналу «Прямий».

Також Державне бюро розслідувань розслідує незаконне переправлення Порошенка через держкордон за підробленими документами. Джерела Громадського уточнили, що йдеться про відпочинок Петра Порошенка на Мальдівах.


Поділитись: