Послаблення карантинних заходів найближчим часом не буде — в уряді спростовують цю інформацію від деяких ЗМІ, спростовуємо і ми.

Запитували у заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, звідки почалися такі чутки, чи треба нам більше тестувань на добу та чому кількість захворілих та померлих від Covid-19 стрімко зростає, попри карантин. 

В Ухані карантин закінчився, а в Чехії його мають послабити завтра. Як вдалося зупинити захворюваність і чи не поновлять карантин — запитували у місцевих мешканців. 

Де брати гроші на карантині та де брати роботу, якщо все зачинилося? Кабмін готує програму з розблокування економіки і, можливо, деякі підприємства відкриються вже у травні.

А тим часом говорили з Державною службою зайнятості, чи побільшало в них на обліку людей та які є вакансії. А також спілкувалися з українцями, як вони виживають з мінімумом грошей в умовах карантину — пенсіонер, звільнена через карантин журналістка та тренерка із зачиненого фітнес-клубу.

Допомогти секс-робітницям під час карантину. Чому таку пропозицію розкритикували і як секс-робітники зараз виживають, якщо в Україні карантин, чи продовжують вони роботу? Говорили з правозахисницею та координаторкою клубу «Еней» Аліною Сарнацькою. 

Горять парки, лісосмуги, поля по всій України. Трава займається або через недбалість, або через підпали. Через це не тільки складно дихати, але й гинуть тварини й птахи. Які наслідки людської недбалості — говорили з ДСНС, екологами та орнітологами.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: