Світ

Делегації США та КНДР прибули до Сінгапура для підготовки до перемовин — ЗМІ

29 травня, 2018 09:48
Світ/Делегації США та КНДР прибули до Сінгапура для підготовки до перемовин — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
До Сінгапура прибули делегації з Північної Кореї і США для підготовки до запланованої зустрічі президента США Дональда Трампа з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

До Сінгапура прибули делегації з Північної Кореї і США для підготовки до запланованої зустрічі президента США Дональда Трампа з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Про це повідомляє японський телеканал NHK.

Північнокорейську делегацію очолює заступник голови Держради КНДР Кім Чхан Сон, американську — заступник начальника оперативного штабу Джо Гаґін.

За даними ЗМІ, 29 травня у Сінгапурі може відбутися зустріч високопосадовців США та КНДР. Планується, що сторони обговорять питання безпеки та протоколу у зв’язку з можливістю зустрічі американського та північнокорейського лідерів.

Як повідомлялося, що делегація Сполучених Штатів прибула до Північної Кореї для організації зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Раніше Кім Чен Ин був упевнений, що його зустріч із Трампом має відбутися.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР «продемонстрував у свої останніх заявах злобу і відкриту ворожнечу».

Трамп заявляв, що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

26 травня речниця Білого дому заявила, що делегація Білого дому відправиться до Сінгапуру для підготовки саміту між президентом США Дональдом Трампом та главою КНДР Кім Чен Ином не зважаючи на те, що Трамп скасував цю зустріч.

Пов`язані новини