Світ / США

Демократи прискорять голосування проти рішення послабити санкції над компаніями Дерипаски

Reuters
Світ/США/Демократи прискорять голосування проти рішення послабити санкції над компаніями Дерипаски
Зберегти
Вигляд
Лідер демократів в Сенаті США Чак Шумер заявив, що прискорить голосування за резолюцію, яка не схвалює рішення адміністрації президента Дональда Трампа про послаблення санкцій проти трьох російських компаній, пов'язаних з олігархом Олегом Дерипаскою.

Він зазначив, що рішення Міністерства фінансів про послаблення санкцій все одно не може обмежити контроль Дерипаски на ці компанії.

«Я дійшов висновку, що пропозиція Міністерства фінансів є помилковою і не може в достатній мірі обмежити контроль і вплив Олега Дерипаски над цими компаніями, і Сенат повинен вжити заходів, щоб заблокувати ці помилкові дії адміністрації Трампа і зберегти ці санкції», — сказав Шумер 12 січня.

Раніше голови комітетів Конгресу США, які представляють Демократичну партію, написали відкритого листа міністру фінансів США Стівену Мнучіну з вимогою відкласти розгляд питання про зняття санкцій з компанії «Русал» та EN+, які належать наближеному до Кремля російському олігарху Олегу Дерипасці.

19 грудня стало відомо, що Міністерство фінансів США планує зняти санкції з компаній російського олігарха Олега Дерипаски, серед яких найбільший у світі виробник алюмінію компанія «Русал».

Нагадаємо, у квітні 2018 року США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Пов`язані новини