В Україні відзначили День Соборності, у США домовились про відновлення роботи уряду, а київське метро оголосило тендер на будівництва лінії на Виноградар.

В Україні відзначили День Соборності, у США домовились про відновлення роботи уряду, а київське метро оголосило тендер на будівництва лінії на Виноградар.

Громадське публікує добірку головних новин 22 січня:

Сьогодні Україна святкує День Соборності. У багатьох українських містах влаштували акції до свята. У Києві День Соборності відзначили живим ланцюгом, а на адмінкордоні з Кримом — розгорнули 60-метровий прапор України.

Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд хоче, аби делегація Росії повернулась до роботи в ПАРЄ до 2019 року. Повернення РФ до ПАРЄ означатиме зняття з делегації санкцій за анексію Криму та війну на Донбасі.

У Сенаті США уклали угоду, завдяки які відновиться робота федерального уряду. Робота уряду США припинилась 19 січня, коли демократи заблокували бюджет через закон, що захищає від депортації мігрантів.

Кількість загиблих українців унаслідок нападу у Кабулі зросла до семи, повідомив міністр Клімкін. У МЗС вважають, що їх кількість може зрости. Офіційно загиблими вважаються 18 людей, 14 з яких іноземці.

Внаслідок спалаху метану на шахті підприємства «Шахтоуправління «Покровське», що на Донеччині, постраждали 8 шахтарів. Всіх постраждалих госпіталізували, серед них важких немає.

ДПСУ заявляє, що президент Порошенко на свята відвідував Мальдіви «законним способом». Також у ДПСУ кажуть, що президент перетинав кордон з власним паспортом. Раніше журналісти «Схем» стверджували, що Порошенко із сім'єю літав на Мальдіви під зміненими іменами.

У Вилковому на Одещині пошкоджені опори, які постачали струм до міста. Для того, щоб їх відремонтувати, необхідно ще місяць.

Київське метро оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції «Сирець» на Виноградар. Очікується, що має бути ділянка від «Сирця» до «Проспекту Правди» з новими станціями «Мостицька» та «Проспект Правди».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile