УКРАЇНА

Депутат Логвинський заперечує причетність до справ, які розслідує НАБУ та САП

4 квітня, 2018 18:03
УКРАЇНА/Депутат Логвинський заперечує причетність до справ, які розслідує НАБУ та САП
Зберегти
Вигляд
Народний депутат від Народного Фронту Георгій Логвинський заперечує свою причетність до справ, які розслідують Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України, про що, зокрема йшлося у матеріалі Громадського.

Народний депутат від Народного Фронту Георгій Логвинський заперечує свою причетність до справ, які розслідують Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро України, про що, зокрема йшлося у матеріалі Громадського.

Про це Логвинський повідомив журналістам в кулуарах Верховної Ради в середу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Мені дуже дивно, що фігурую я, як «справа Логвинського». Немає жодної справи Логвинського ні в НАБУ, ні в САП. Є справи, в яких свідками проходять адвокати, з якими я працював, або мої помічники», — зазначив він.

Депутат припустив, що комусь «вигідно маніпулювати» отриманими записами в кабінеті керівника САП Холодницького.

Водночас Логвинський підтвердив, що дійсно розмовляв з Холодницьким «хвилин 15-20», а «вирізка 6-10 секунд, немає початку, немає кінця».

Він додав, що мова, зокрема, йшла про офіційний лист правозахисників Холодницькому про порушення представників НАБУ і САП.

Народний депутат висловив незадоволення, що в САП не перевіряють заяву свідка, який стверджує, що його хочуть скомпрометувати.

Детективи НАБУ розслідують три кримінальні справи, в яких фігурує народний депутат від фракції «Народний фронт» Георгій Логвинський. У першій справі йому інкримінують привласнення майна на 40 мільйонів гривень у засновників ТОВ «Бельведер Україна». Цю справу розслідують від травня 2016 року.

Друга справа щодо помічників Логвинського, які можуть бути причетними до заволодіння активами ПАТ «Банк Столиця». За версією слідства, через їхні дії Фонд гарантування вкладів недоотримав близько 18 мільйонів гривень.

Ще одне провадження стосується компанії «Золотий мандарин», яку слідчі пов'язують із Логвинським.

У матеріалі Громадського йшлося про те, що 9 лютого Логвинський, згідно з матеріалами НАБУ, прийшов до кабінету Холодницького й запитав, що той збирається робити із цими кримінальними справами. Холодницький відповів, що «повністю контролює ситуацію» і завчасно повідомить Логвинського, коли детективи проводитимуть слідчі дії.

Нагадаємо, 30 березня голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник публічно виступив проти голови САП Назара Холодницького.

Керівник НАБУ звинуватив колегу із САП у розголошенні матеріалів кримінальних справ та перешкоджанні роботи НАБУ. В якості доказів пообіцяв оприлюднити записи розмов Холодницького, які наразі не є публічними.

3 квітня Холодницький прийшов на допиту до ГПУ. Він повідомив, що слідчі дії щодо нього почали «за вимагання хабара». Також Холодницький проситиме про відсторонення з посади глави САП на час розслідування.

Раніше НАБУ оприлюднило розмови глави САП Холодницького.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Жучки в акваріумі»: 5 розмов у кабінеті Холодницького, які записали детективи НАБУ

Пов`язані новини