Народній депутат від «Радикальної партії Ляшка» Ігор Мосійчук хоче через суд визнати виконувачку обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун некомпетентною для своєї посади.

Як повідомила Супрун у Facebook, розгляд позову відбудеться 15 лютого в Окружному адміністративному суді Києва.

Вона зазначила, що цей суд в 2017 році розглядав подібні позови і визнав правомірним її призначення на посаду очільниці МОЗ.

«Втім, дуже швидко було розглянуто позов Мосійчука та прийняте рішення про скорочену процедуру судового розгляду. А в п’ятницю ми дізналися, що у цей суд надійшло ще 4 позови Мосійчука (2 проти мене і 2 проти Володимира Гройсмана)», — додала Супрун.

Як повідомлялося, суд зупинив реорганізацію Одеського медуніверситету.

Раніше МОЗ оголосило про створення нового медвишу в Одесі на базі Одеського медуніверситету та Кримського державного медуніверситету.

Нагадаємо, 10 грудня Одеський національний медичний університет заявив про рейдерське захоплення ректорату. У МОЗ заявили, що будівлю взяли під охорону прибічники колишнього ректора вишу Валерія Запорожана.

У листопаді у МОЗ України заявили, що без їхнього відома до Єдиного державного реєстру (ЄДР) внесли запис про те, що обов’язки ректора Одеського національного медичного університету виконує Юрій Сухін. МОЗ заявило, що це рейдерське захоплення вишу і пообіцяло звернутися до правоохоронних органів.

У вересні очільниця МОЗ Уляна Супрун звинуватила керівництво двох медичних вишів — Одеського національного медичного та Національного медичного ім. Богомольця — у саботажі та зриві навчання.

Поділитись: