ENRU

Депутат Поляков спростовує переховування від правоохоронців

Народний депутат від «Народного Фронту» Максим Поляков заявив, що його не викликали в поліцію у понеділок, 24 липня. За словами депутата, йому необхідно з'явитись у поліцію 27 липня.

Про це Поляков повідомив у Facebook.

«Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що я, нібито, не виходжу на зв'язок з детективами НАБУ та ховаюся від них. Це відверта брехня», — заявив він.

Поляков зазначив, що тільки в понеділок, 24 липня, отримав повідомлення про участь у проведенні процесуальних дій, з викликом на 27 липня о 12:00.

Максим Поляков

Раніше речник Нацполіції Ярослав Тракало заявив, що Поляков не з'явився у поліцію для того, щоб одягти електронний браслет.

«Співробітники поліції і НАБУ очікували його з 11 до 14 години в суботу в облполіціі для надівання електронного браслета, однак він не прийшов», — сказав Тракало.

Нагадаємо, суд обрав Полякову запобіжний захід у вигляді застави в 304 тисячі гривень, електронного браслета та заборони на виїзд за межі Києва та Умані без дозволу слідчих.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

За даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Поляков отримав хабар у розмірі $7,5 тисяч за використання права законодавчої ініціативи (підпис під змінами до законопроекту щодо видобутку бурштину) та організацію зустрічі з депутатом Бориславом Розенблатом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три на два: Як депутатів позбавляли імунітету

Підписуйтесь на наш канал в Telegram