Депутат Богдан Яременко вибачився перед родиною, фракцією «Слуга народу» та своїми виборцями за листування в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші.

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради 31 жовтня.

«Хочу почати з вибачень перед тими, кому за останні пару днів створив незручності. Перш за все це моя родина. Вони не заслужили на це. Моя дружина не має до мене претензій, бо знає про мене все. Мають інші (претензії — ред.)», — зазначив депутат.

Яременко вибачився перед фракцією «Слуга народу» та президентом, які «стали заручниками ситуації» та не заслужили на те, щоб їх «втоптували в багно». Він додав, що сприйме будь-яке рішення фракції щодо його ситуації.

Також депутат вибачився перед виборцями.

«Якщо ви хочете поговорити про мораль і закон — давайте. У цій країні є закон, який захищає мою та кожного з вас особисте листування. Оприлюднення листування є кримінальним злочином і той, хто зробив це (фото — ред.) заробив від 3 до 7 років. Я не погрожує, я лише нагадує про закон, який один для всіх», — прокоментував Яременко.

Нагадаємо, видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких видно, що Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Народний депутат від «Слуги народу», глава комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що його листування в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші — провокація.

Яременко запевняє, що листування є його провокацією після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді.

Згодом у кулуарах Верховної Ради Яременко заявив, що цієї «переписки не було» і це все «сфабриковано».

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія назвав три варіанти, як можна вирішити конфлікт з листуванням в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші депутата Богдана Яременка.

Зазначимо, що в Україні секс-бізнес поза законом: повій штрафують, а сутенерів мають притягувати до кримінальної відповідальності (покарання до 7 років ув’язнення).

У березні 2019-го в Києві відбулась акція під стінами Міністерства внутрішніх справ України: правозахисники вимагали скасувати адміністративну відповідальність для секс-працівників, феміністки – запровадити кримінальну відповідальність для клієнтів.

Але внести зміни до Кримінального кодексу може Верховна Рада.

Секс-бізнес легальний у таких європейських країнах як Угорщина, Німеччина, Латвія, Нідерланди, Греція.

Поділитись: