Бюджетний комітет Верховної Ради пропонує внести до проєкту бюджету на 2020 рік 1 мільярд гривень на проведення будівництва та реконструкції аеропорту у Дніпрі.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов, підкріплюючи це правками, які депутати внесли до бюджету на наступний рік.

«Бюджетний комітет вніс окремим рядком 1 мільярд гривень на реконструкцію аеродрому у Дніпрі у 2020 році», — повідомив Філатов.

Зазначимо, що минулого року депутати попереднього скликання, а також президент Порошенко обіцяли побудувати новий аеропорт неподалік Дніпра. На ці цілі виділили 200 мільйонів гривень. Виділення цих коштів було однією з умов, які Порошенко виставив Раді для того, щоб підписати закон про бюджет на 2019 рік.

Але вже 19 червня від ідеї будівництва нового аеропорту відмовилися та ухвалили рішення направити ці кошти на реконструкцію старого аеропорту Дніпра.

Нагадаємо, під час робочої поїздки в Дніпро 14 вересня Зеленський оглянув відремонтований міст через який уклав парі з мером Борисом Філатовим. Він визнав, що міст відкрили вчасно, проте заявив, що парі триває, поки спеціальна комісія не визнає, що ремонт зробили якісно.

10 жовтня 2019 року під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що у бюджеті на 2020 рік буде передбачене фінансування ремонту аеропорту Дніпра.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile