Президент України Володимир Зеленський пообіцяв збудувати аеропорт у місті Дніпро та забезпечити бюджетне фінансування цього проєкту.

Про це Зеленський повідомив під час прес-марафону 10 жовтня.

Так президент зазначив, що те, що у проєкті бюджету на 2020 рік не передбачено фінансування будівництва аеропорту у Дніпрі є свідченням того, що «це ще не фінальний документ».

«Ми домовилися, що ми одна команда і фінальний бюджет будемо проговорювати разом з Мінфіном та прем'єр-міністром. Вони ще не приходили до мене», — повідомив Зеленський.

Він додав, що будівництво аеропорту Дніпра та інших аеропортів в Україні має розпочатися у 2020 році.

У Дніпрі після ремонту 7 вересня відкрили Новий міст. Раніше президент Володимир Зеленський побився об заклад з міськголовою Дніпра Борисом Філатовим — якщо міст не відремонтують до 14 вересня, то Філатов піде у відставку.

Нагадаємо, під час робочої поїздки в Дніпро 14 вересня Зеленський оглянув відремонтований міст через який уклав парі з мером Борисом Філатовим. Він визнав, що міст відкрили вчасно, проте заявив, що парі триває, поки спеціальна комісія не визнає, що ремонт зробили якісно.

Раніше повідомлялось, що колишній президент України Петро Порошенко заявляв про побудову нового аеропорту, який мав розкошуватись між Дніпром та Запоріжжям. Виділення коштів на це Порошенко назвав однією з вимог, необхідних для того, щоб він підписав бюджет на 2019 рік.

17 квітня 2019 року на проектування нового аеропорту уряд спрямував 200 мільйонів гривень, але вже 19 червня від ідеї будівництва нового аеропорту відмовилися та ухвалили рішення направити ці кошти на реконструкцію старого аеропорту Дніпра.

Поділитись: