Народна депутатка від фракції «Голос» Олександра Устінова подала до суду «на бездіяльність» Офісу генерального прокурора та його очільника Руслана Рябошапку.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши копію документу.

Вона зазначила, що за півтора місяця Офіс генпрокурора так і не вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань її з колегою Ольгою Стефанишиною заяву про погрози.

Йдеться про вислів з боку заступника директора фармкомпанії «ІнтерХім» Олександра Чумака, який на засіданні парламентського комітету на адресу депутаток сказав, що їм треба «відбити бошки».

«За законом, Офіс генпрокуратура зобов’язаний зареєструвати цю заяву (внести в ЄРДР) протягом 24 годин. Минуло півтора місяця, і нам просто прислали відписку про те, що передають нашу заяву одне одному по колу, але не реєструють», — написала вона.

Устінова також зазначила, що запитувала про це у міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької.

«Каже (Скалецька — ред.), що не бачила і нічого про це не знає. Прямо епідемія якась глухоти, сліпоти й порушення законів», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 28 листопада 2019-го Устінова подала заяву до Генеральної прокуратури через ймовірні погрози з боку заступника Олександра Чумака, який раніше був радником міністерки охорони здоров'я Зоряни Скалецької.

Днем раніше інша депутатка від «Голосу» Ольга Стефанишина опублікувала відео, в якому чути, як Чумак заявив: «Давайте начинайте, бо я щас им бошки отобью». Це відбулося під час розгляду профільним комітетом законопроєкту №2089, який передбачає зниження цін на ліки в Україні.

У політсилі розцінили такі слова як погрози народним депутатам. У «Голосі» заявили, що в таких умовах тиску парламентський комітет з питань здоров’я нації не підтримав проєкт закону, який мав знизити ціни на ліки в українських аптеках.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile