Світ

Дерипаска не збирається продавати «Русал» — Bloomberg

26 квітня, 2018 16:45
Світ/Дерипаска не збирається продавати «Русал» — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Російський олігарх Олег Дерипаска не збирається продавати «Русал» навіть попри скрутне фінансове положення компанії через санкції США.

Російський олігарх Олег Дерипаска не збирається продавати «Русал» навіть попри скрутне фінансове положення компанії через санкції США.

Про це повідомляють джерела Bloomberg.

Нещодавно в Мінфіні США запропонували своєрідний план порятунку найбільшого російського виробника алюмінію «Русалу». Він передбачає зняття санкцій з компанії взамін на відхід від управління та контролю над компанією її нинішнього власника Олега Дерипаски.

Bloomberg також повідомляє, що Дерипаска витрачає значні ресурси на лобіювання пом’якшення американських санкцій проти нього та його активів.

Нагадаємо, що Сполучені Штати готові зняти санкції з російського «Русалу», якщо Олег Дерипаска, якому належить компанія, продасть її.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Порошенко заявив, що РНБО вже підготувала пакет санкцій проти Росії, аналогічний американським.

Також повідомлялось, що нові санкції можуть зачепити російські державні банки, якщо ті спробують допомогти компаніям, які потрапили під дію санкцій, зокрема «Русалу».

Крім цього, міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії вже заявили, що експортуватимуть алюміній до Китаю замість США.

Пов`язані новини