Державна авіаційна служба України погодила заявки українського лоукостера SkyUp на здійснення авіарейсів сполученням Львів-Тель-Авів та Запоріжжя-Тель-Авів.

Про це йдеться у рішенні відомства, опублікованому на сайті.

Зазначається, що авіарейси до столиці Ізраїлю SkyUp здійснюватиме тричі на тиждень (як зі Львова, так і з Запоріжжя). Дозвіл набуде чинності 1 жовтня 2019 року та видається на необмежений строк.

Окрім заявок SkyUp, Державіаслужба також погодила заявки на здійснення авіаперельотів для авіакомпанії «Атласджет Україна» (на здійснення перельотів з Києва до Тель-Авіва і назад 7 днів на тиждень), та компанії, пов’язаній з Ігорем Коломойським, «Роза Вітрів» (на здійснення перельотів з Києва до Тель-Авіва і назад 16 разів на тиждень). Обидві компанії здійснюватимуть ці авіаперевезення на період святкування Єврейського нового року та перевозитимуть до України паломників-хасидів.

Напередодні SkyUp анонсувала нові внутрішні авіамаршрути. Ціни на квитки складуть 500-600 гривень в один бік.

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української авіакомпанії.

SkyUp отримала ліцензію на здійснення перельотів 18 травня 2018 року.

Напередодні компанія анонсувала запуск авіаперельотів з Києва до Львова за 502 гривні.

Поділитись: