УКРАЇНА

Державний бюджет недовиконали на 3,4% за доходами — Держказначейство

4 вересня, 2018 10:54
УКРАЇНА/Державний бюджет недовиконали на 3,4% за доходами — Держказначейство
Зберегти
Вигляд
До державного бюджету України у серпні надійшло 85,09 мільярдів гривень доходів, що на 2,9 мільярди менше, ніж було заплановано.

До державного бюджету України у серпні надійшло 85,09 мільярдів гривень доходів, що на 2,9 мільярди менше, ніж було заплановано.

Про це йдеться у даних, розміщених на сайті Державного казначейства України.

Таким чином, у серпні держава недоотримала 3,4% доходів, які було заплановано отримати у фінансовому плані на 2018 рік.

В той же час, зазначається, що відносно серпня 2017 року доходи державного бюджету зросли на майже 12 мільярдів гривень.

Загалом, від початку 2018 року, доходи державного бюджету недовиконані на 3%.

Зазначимо, що наразі уряд намагається залучити 5 транш програми макрофінансування МВФ у розмірі майже 2 мільярди доларів. Кошти необхідні для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

Як зазначалось, міжнародні резерви України за липень скоротились на 300 мільйонів доларів, а платіжний баланс став дефіцитним на 170 мільйонів доларів.

Напередодні уряд відклав рішення про підвищення цін на газ для населення до жовтня 2018 року. При цьому, уже дав доручення Мінфіну розпочати технічну підготовку до отримання траншу МВФ. Місія Міжнародного валютного фонду відвідає Київ у період з 6 по 19 вересня.

Пов`язані новини