ENRU

Державний «Укроборонпром» вперше представляє техніку на виставці у США

Державний «Укроборонпром» вперше представляє розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA (Association of the US Army) у Вашингтоні.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

«Виставка AUSA – це один із найбільш впливових світових оборонних заходів, на якому представляють новітні високотехнологічні розробки військової техніки та зброї. Цього року ми стаємо на рівних зі світовими лідерами, тому участь Концерну у цій виставці є знаковою подією для всієї України», – йдеться у повідомленні держпідприємства.

«Укроборонпром» хоче показати у США «розробки, які вже довели свою ефективність в реальних боях». Це бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користається українська армія.

Також «Укроборонпром» демонструє новітню безпілотну техніку, що була розроблена та виготовлена в Україні «з урахуванням досвіду ведення гібридної війни».

«Участь у цій виставці допоможе Україні посилити позиції надійного та перспективного партнера на міжнародному ринку озброєння», — заявили у концерні.

Раніше агенція НАТО запропонувала допустити «Укроборонпром» до участі в тендерах Альянсу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Під прицілом»: про численні зловживання «Укроборонпрому».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram