Життя

Держдеп США відновить розслідування щодо Клінтон через поштовий скандал

Життя/Держдеп США відновить розслідування щодо Клінтон через поштовий скандал
Зберегти
Вигляд

Державний департамент США відновить розслідування щодо екс-держсекретарки та ймовірного кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон та її помічників у справі про особисте поштове листування.

Про це повідомив офіційний представник Держдепу Джон Кірбі, передає The Associated Press.

Він сказав, що розслідування відновиться, оскільки Міністерство юстиції США не здійснює кримінальне переслідування Клінтон. За його словами, стосовно Клінтон все ще можуть бути запроваджені «адміністративні санкції».

Також Кірбі повідомив, що мета відомства – зробити результати внутрішньої перевірки «максимально прозорими». Зауважується, що Держдеп призупинив свою перевірку в квітні, щоб не заважати розслідуванню ФБР.

Нагадаємо, Гілларі Клінтон не користувалася службовою електронною поштою під час роботи в Держдепі. Також співробітники Держдепу не зберігали її листування на офіційних серверах відомства, що викликало критику з боку представників Республіканської партії щодо можливого витоку інформації.

Клінтон пошкодувала про це, хоч і запевняла, що її електронна пошта, яка зберігалася на cервері, встановленому в її помешканні в штаті Нью-Йорк, є надійно захищеною від хакерських кібернападів.

Окрім того, за твердженням Клінтон, вона не пересилала електронною поштою жодних таємних документів, тож порушення безпеки даних, на її думку, не було.

Згодом, з огляду на різку критику, Клінтон вирішила передати правоохоронцям свій особистий сервер, на якому зберігалася її пошта під час роботи держсекретаркою США.

Читайте також у нашому матеріалі про те, хто з кандидатів у президенти США вигідніший Україні: Трамп чи Клінтон?

Пов`язані новини