Війна

Держдеп США закликав Росію погодитися на миротворчу місію ООН на Донбасі

23 лютого, 2018 07:14
Війна/Держдеп США закликав Росію погодитися на миротворчу місію ООН на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Державний департамент США закликав Росію погодитися на миротворчу місію ООН на Донбасі.

Державний департамент США закликав Росію погодитися на миротворчу місію ООН на Донбасі.

Про це під час брифінгу заявила прес-секретар Держдепу Хезер Науерт, передає «Радіо Свобода».

«Ми отримали звістку про те, що 23-річна українська медик була вбита, коли намагалася надати допомогу мирним жителям поблизу лінії зіткнення. Інцидент нагадує нам про продовження конфлікту в східній частині України, а також про те, що цивільні та ті, хто надає їм допомогу, перебувають у небезпеці щодня», — сказала Науерт.

Вона також додала:

«Росія неодноразово демонструвала, що може зупинити насильство, якщо захоче цього. США знову закликають Росію наказати своїм підручним силам реалізувати повне припинення вогню, вивести свої сили і важке озброєння зі Східної України і погодитися на миротворчу місію ООН».

Раніше Польща виступила за розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Міністр оборони Швеції Пітер Хултквіст заявив, що його країна  готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід.

Порошенко заявив, що Україна готова до переговорів про впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі, зазначивши, що для цього треба лише «дотиснути Росію».

У звіті експерта ООН йшлося, що організація має розглянути залучення 20 тисяч миротворців з країн, які не є членами НАТО, та ще 4 тисячі поліцейських, які б допомогли врегулювати конфлікт на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини