УКРАЇНА

Держзрада Януковича: Суд погодився допитати екс-оточення Януковича

14 лютого, 2018 15:03
УКРАЇНА/Держзрада Януковича: Суд погодився допитати екс-оточення Януковича
Зберегти
Вигляд
Судді Оболонського суду Києва погодилися допитати у справі про державну зраду екс-президента Януковича посадовців із його найближчого оточення.

Судді Оболонського суду Києва погодилися допитати у справі про державну зраду екс-президента Януковича посадовців із його найближчого оточення.

Відповідне рішення ухвалив суддя Дев'ятко на засіданні 14 лютого, передає кореспондент Громадського.

Зокрема, планують допитати екс-прем'єра Миколу Азарова, екс-секретаря РНБО Андрія Клюєва, екс-міністра МВС Віталія Захарченка, екс-главу СБУ Олександра Якименка та екс-міністра оборони Павла Лебедева.

Також планують допитати екс-командувача внутрішніми військами Шуляка, екс-начальника Генштабу Ільїна, екс-керівника охорони Януковича Кобзаря, екс-голову МЗС Кожару та ще ряд осіб.

Водночас, суд відмовив адвокатам у допиті Кетрін Ештон, Урмаса Пайєта, Франка-Вальтера Штайнмаєра та інших міжнародних політиків, оскільки ці особи мають право дипломатичної недоторканості, а адвокати Януковича не отримали згоди від цих осіб на допит.

Раніше суд у справі Януковича допитав колишнього депутата Державної Думи РФ Іллю Пономарьова. 

ДИВІТЬСЯ: Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців.

У грудні минулого року суд ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича. 

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

«Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини