ENRU

Детективи НАБУ проводять обшуки в головному офісі ПриватБанку

Детективи Національного антикорупційоного бюро проводять обшуки в головному офісі ПриватБанку у Дніпрі.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії в головному офісі ПАТ КБ «ПриватБанк у місті Дніпро», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання службовим становищем посадовцями Нацбанку.

Також — за підозрою менеджменту та власників банку щодо розтрати коштів в особливо великому розмірі, «внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116,8 млрд. грн».

У коментарі Громадському речник ПриватБанку Олег Серга повідомив, що наразі в головному офісі банку у Дніпрі «немає маски-шоу, як пишуть ЗМІ».

«Є поточна робота, яка ведеться з різних сторін: зі сторони ГПУ сторони НАБУ і сторони банку щодо визначення портфелю токсичних кредитів», — сказа він.

Він зазначив, що ця робота ведеться постійно. «Сьогодні це почало НАБУ. З нашого боку підрозділ займається цим з січня», — сказав Серга.

Речник ПриватБанку зазначив, що предметом дій детективів НАБУ «є все, що було до докапіталізації банку у грудні минулого року».

«Але це аж ніяк не впливає на роботу банку», — підкреслив Серга.

Раніше голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак заявив, що ГПУ розслідує справу про доведення фінустанови до банкрутства. Також він сказав, що 97% кредитів є проблемними.

Також Генеральна прокуратура повідомляла, що розслідує надання кредитів ПриватБанком структурам, пов’язаним з колишніми бенефіціарами банку.

Нагадаємо, Мінфін оприлюднив лист екс-власників Приватбанку із проханням націоналізувати фінустанову. Також Коломойський і Боголюбов у листі взяли на себе зобов'язання реструктуризувати свої кредити до 1 липня 2017. У зв'язку з невиконанням зобов'язань НБУ почав процедуру стягнення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram