УКРАЇНА

Для постачання гарячої води київська влада закупила газ у приватних компаній

1 серпня, 2018 12:17
УКРАЇНА/Для постачання гарячої води київська влада закупила газ у приватних компаній
Зберегти
Вигляд
Київська міська влада уклала договір на закупівлю газу у приватних газодобувних компаній для забезпечення роботою потужностей ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, що постачають киянам гарячу воду.

Київська міська влада уклала договір на закупівлю газу у приватних газодобувних компаній для забезпечення роботою потужностей ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, що постачають киянам гарячу воду.

Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу під час брифінгу 1 серпня, передає «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, 1 серпня спливає строк остаточної передачі на баланс Києва всієї інфраструктури, яка раніше перебувала у власності компанії Ріната Ахметова «Київенерго».

За розрахунками Нафтогазу, закупленого обсягу газу Києву має вистачити на час врегулювання ситуації з погашенням боргів Київтеплоенерго за спожитий газ, які, за словами Нафтогазу, комунальне підприємство має успадкувати у компанії Ахметова.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Пов`язані новини