УКРАЇНА

Для продовження пасажирських перевезень Укрзалізниці потрібно 111 млрд грн — керівництво компанії

2 жовтня, 2018 19:07
УКРАЇНА/Для продовження пасажирських перевезень Укрзалізниці потрібно 111 млрд грн — керівництво компанії
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниці необхідно залучити 111,6 мільярдів гривень інвестицій протягом наступних 5 років для забезпечення пасажирських перевезень.

Укрзалізниці необхідно залучити 111,6 мільярдів гривень інвестицій протягом наступних 5 років для забезпечення пасажирських перевезень.

Про це заявив директор із стратегічного розвитку та інвестицій Укрзалізниці Антон Саболєвський, передає прес-служба компанії.

За його словами, пасажирські залізничні перевезення в Україні є збитковими. При цьому, держава не компенсує витрати компанії на здійснення таких перевезень. Тому в Укрзалізниці почали самостійно шукати потенційні джерела залучення коштів.

Зокрема, додаткові ресурси там планують залучити шляхом відокремлення функції маркетингу в окрему складову компанії та відокремлення мережі вокзалів.

«Завдання цієї вертикалі — вийти на самоокупність. Для цього є два основні джерела отримання доходів: надання послуг перевізникам та додаткові послуги й сервіси, що надаються пасажирськими вокзалами», — повідомив Саболєвський.

В Укрзалізниці додають, що у 2017 році компанія зазнала 10 мільярдів  гривень збитків від пасажирських перевезень, з яких 6 мільярдів припали на потяги далекого сполучення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця змінила свій логотип, який обійшовся їй безкоштовно

28 вересня з Києва поїхав у перший рейс поїзд «чотирьох столиць», який прямує з Києва до Мінська, Вільнюса та Риги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

Також в Укрзалізниці повідомляли, що планують залучити близько 40 мільярдів гривень інвестицій протягом наступних 4 років.

Пов`язані новини