УКРАЇНА

Укрзалізниця розраховує отримати 40 млрд грн протягом наступних 4 років — фінансовий директор

3 вересня, 2018 14:33
УКРАЇНА/Укрзалізниця розраховує отримати 40 млрд грн протягом наступних 4 років — фінансовий директор
Зберегти
Вигляд
Протягом наступних чотирьох років в Укрзалізниці планують залучити близько 40 мільярдів гривень інвестицій на українському та закордонному ринках.

Протягом наступних чотирьох років в Укрзалізниці планують залучити близько 40 мільярдів гривень інвестицій на українському та закордонному ринках.

Про це заявив директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев, передає прес-служба Укрзалізниці.

За його словами, сприятиме цьому підвищення кредитного рейтингу, а також позитивний імідж Укрзалізниці.

 «Вихід з понад 7-мільярдного збитку на прибуткову діяльність… вдале проведення в грудні 2017-го процедури упередження дефолту за євробондами на суму 500 млн дол. США, відновлення довіри іноземних інвесторів — ось неповний перелік здобутків за останній час», — наголосив Рязанцев.

Крім цього, у компанії повідомили, що рейтингове агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Укрзалізниці з «позитивного» на «у розвитку», що має стати «важливим індикатором» для міжнародних та вітчизняних інвесторів.

Напередодні Укрзалізниця підвищила тарифи на користування вантажними вагонами приблизно у півтора рази.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Укрзалізниці планують виставляти вільні місця у вантажних вагонах на відкриті аукціони Prozorro.

Також аналітики Bloomberg попереджали, що дефіцит вантажних вагонів в Україні може значно ускладнити експорт продукції у 2018 році.

Європейський банк реконструкції та розвитку може надати Укрзалізниці ще один кредит на закупівлю вагонів.

Пов`язані новини