УКРАЇНА

Для родини засудженого у Криму Балуха активісти збирають допомогу

17 січня, 2018 15:21
УКРАЇНА/Для родини засудженого у Криму Балуха активісти збирають допомогу
Зберегти
Вигляд
lead
Активісти в анексованому Криму збирають гроші для допомоги родині засудженого українського активіста Володимира Балуха

Активісти в анексованому Криму збирають гроші для допомоги родині засудженого українського активіста Володимира Балуха.

На заклик у Facebook про збір грошей у лічені години відгукнулися люди на півострові й материковій частині України, розповіла Крим.Реалії ініціаторка збору коштів Олена Антонова.

«Ми були у Володі вдома минулими вихідними, ми бачили, як живе ця родина, ми зрозуміли, що допомога дуже потрібна. Частина грошей ми хочемо направити на сплату штрафу, решту — передати мамі. У будинку пічне опалення, можливо, знадобляться дрова, адже жінка залишається одна. Родина грошей не просила, це тільки наша ініціатива, в нас ніколи не було такого, щоб хтось опинився без допомоги, завжди була підтримка», — сказала активістка.

Учора, 16 січня, в анексованому Криму засудили Володимира Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Пов`язані новини