До антиурядових протестів у Єревані долучаються люди з різних країн світу. Приїздять діаспоряни зі США, Аргентини, країн Європи, зокрема з України.

До антиурядових протестів у Єревані долучаються люди з різних країн світу. Приїздять діаспоряни зі США, Аргентини, країн Європи, зокрема з України.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із посиланням на дані організаторів.

Зазначається також, що до вірменської столиці збираються також з різних областей країни.

«Суть у тому, що вся нація, вірменський народ не хоче підтримувати Саргсяна, не хоче партії Республіканської. Не хоче, щоб вони правили країною. Тому що ми вважаємо, що 10 років правління ... все прийшло до хаосу. Люди живуть у бідності. Тому я спеціально приїхав з Хмельницька, з України, щоб підтримати мій народ. Я цим пишаюся. Я роблю свій крок», — розповів Громадському Девор Галустян.

Він зазначив, що сім'я лишилася в Україні, проте підтримує його рішення.

21 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні. Він закликав протестувальників до діалогу.

20 квітня протестувальники приступили до блокування доріг у столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Раніше повідомлялося, що під час протестів у Єревані затримали 59 людей. 17 квітня поліція заявила, що звільнила усіх затриманих.

17 квітня правляча Республіканська партія офіційно затвердила кандидатуру керівника партії, екс-президента Саргсяна на посаді прем’єр-міністра країни. 16 квітня його кандидатуру офіційно висунула парламентська фракція Республіканської партії.

Зранку 16 квітня протестувальники перекрили низку головних автодоріг у Єревані на знак протесту проти висунення екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем’єр-міністра. Також противники прем'єрства Саргсяна увірвалися до будівлі Громадського радіо. Правоохоронці застосували шумові гранати  і сльозогінний газ проти учасників акцій протесту в Єревані.

16 квітня між протестувальниками та правоохоронцями сталися  сутички, унаслідок чого за медичною допомогою звернулися 46 постраждалих, шестеро з яких — поліцейські. Також під час сутичок у Єревані постраждав один з організаторів акцій протесту, депутат Пашинян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: як екс-президент хоче стати прем'єром

У ніч на 17 квітня протестувальники ночували у наметах біля парламенту, щоб не допустити депутатів до будівлі.

17 квітня парламент обрав колишнього президента Вірменії прем’єр-міністром, попри масові протести.

Організатор протестів у Єревані Пашинян заявив про початок «Оксамитової революції».

Поділитись: